اسپند روی آتش

یکشنبه 28 اسفند‌ماه سال 1390 ساعت 10:29 ق.ظ

پایان نامه ی 90

 

1.دور جدید سفرهای استانی مهر آیینی، از امروز به مقصد استان فارس به مدت 5 روز آغاز می شود تا امسال بعد از مدتها نوروز فامیلیایی۱ نه در حد نوروز فامیلیاهای بچه گی مان بل خیلی جمع و جور تر، در کنار مادربزرگ مان داشته باشیم.
سفری که بیشتر به رفع تکلیف و انجام وظیفه می ماند تا سفر فراغت پرشور روزهای اول نوروز که معمولا همه انتظارش را میکشند!
نمیدانم چنددرصد از رفقا، نوروز فرندیا2 را  به نوروز فامیلیا ترجیح میدهند ، اما اعتراف میکنم که خودم جزء این دسته ی شاید بد اخلاق هستم!

2. سال عجیب غریب نود هم بالاخره دمش را گذاشت روی کولش و رفت پی کارش. من مانده ام این حضرات عالیقدر حاکم چطور می توانند مثل آب خوردن روی سالهای بی نوا در همان لحظه ی تحویل سال  اسم بگذارند؟!!! خیلی بهتر بود اگر این پایان سالی این وظیفه ی خطیر و آیه ی آسمانی را جامه ی عمل می پوشاندند. بنده که حتا برای این سال عجیب و غریب در حد لالیگای خودم ،بعد از پایانش هم نمی توانم اسمی انتخاب کنم والا!

قبلا هم گفته ام نیمه ی اولش به زهرمار خالص نود و هشت درصد می رسید از تلخی! اما در آستانه ی سی سالگی - از آذر ماه به بعد - چاشنی های دیگری هم اضافه شدند .خلاصه که مدیون دوستان خوب وبلاگی هستم تا خرخره!

3.با این که روال این سالهای نشان داده اند که ؛ هر سال میگیم دریغ از پارسال! اما از ته دل برای تک تک  دوستان وبلاگی صمیمانه آرزو میکنم سال خوبی در پیش باشد. همین.

 نوروز فرخنده باد.

1. نوروز فامیلیا : اصطلاحی که درست یک سال گذشته برای اولین بار از (  رها از چارچوبها ) در وبلاگش شنیدم و بعید نیست ابداعی خودش باشد! به معنی تعطیلات خفقان آور در کنار خانواده!

2. نوروز فرندیا : یا نوروز زفقا ، اصطلاحی که توسط نگارنده در برابر نوروز فامیلیا  در همین لحظه ابداع شد! به معنی واضح تعطیلات خفن نوروزی ای که در کنار رفقا گذرانده شود!