X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

اسپند روی آتش

شنبه 16 دی‌ماه سال 1391 ساعت 01:32 ق.ظ

شادمانی های مثال نازدنی!

من واقعا راضیم و لذت می برم از شرایط  زندگی در پایتخت، به کوری چشم دشمنان دوست نما!

 

من لذت میبرم از این همه آلودگی که همت می گمارند به خطرناک نمودن شرایط زندگی! حتا در شیراز هم این همه تعطیلی نداریم! و لابد هموطنان عزیز شیرازی  اندکی در حال حسادت بسر میبرند!

 

بنده ازین تریبون خسته نباشید و خداقوت قرص و محکمی  به مسئولین محترم "دولت تعطیلات" ، .می گویم

 

لازمست قدردانی شایانی  کنم از دوست بسیار بسیار عزیزم که خبر خوش تعطیلی فردا رو بی دریغ و بی مژدگانی حتا،  به اطلاع این حقیر رسوند و از اسکل شدن اینجانب جلوی درب شرکت در اولین روز هفته پیشگیری کرد.

 

بنده اونقدر  به وجد اومدم ازینکه بعد  از دو روز تعطیلی،  یک روز دیگه تا لنگ ظهر میشه تن رو به دست رختخواب سپرد و نیازی نیست خواب آلوده در کوچه پس کوچه های باریک میان بر تا ایستگاه مترو دوید، که دست تک تک مولکولهای منوکسید کربن رو می بوسم و از همینجا به کلیه ی انواع و اقسام آلاینده های هوا در خوزستان از ریزگردهای بی خاصیت گرفته تا h2s و منوکسید و دی اکسید کربن و دی سولفید  و غبار کاتالیست و بخارات انواع اسید و بوی گازهای خفه کننده و متان و بوتان و مشتقاتشون  و ... سیمرغ بلورین بی عرضه گی تقدیم می کنم و یک "خجالت" آبدار هم نثار روح پرفتوح مسئولین آن خطه ی این مرزو بوم!  

 

 

و در نهایت  با این که اون دختره ی جیغ جیغوی  فهمیخته  رو دلم نمیخواد حتا ثانیه ای ببینم! دوست دارم  بفهمه که :" ؛ "چرا رفیق! اینجا و اونجا داره! تهران و آبادان داره..."

 

یه جای این مملکت خون ملتش رنگین تر از بقیه جاهاست ! ! :/